Adó 1%-a PDF Nyomtatás E-mail
FacebookTwitterIWIWSatartlapGoogle bookmarkJP-Bookmark
2013. április 07. vasárnap, 10:48

Kérjük mindazokat, akik a múltban vagy a jelenben kötődnek óvodánkhoz, személyi jövedelemadójuk 1%-ának felajánlásával, vagy az „Anarcsi Óvodás Gyermekekért alapítvány” számlájára befizetett összeggel továbbra is támogassák alapítványunkat, óvodánkat. Kérjük felajánlásukat olyan nemes célra, mint az Anarcsi Óvodás gyerekek óvodai nevelésének segítése, egy korszerű falusi óvoda támogatása.

Kérjük, adják át az alapítványunk adószámát munkatársaiknak, rokonaiknak, szomszédaiknak!
Adószámunk: 18803671-1-15

 

Az ebtartás szabályai

images

 

ELOLVASOM!

banner-270

e-ugyintezes

Ma 2019. szeptember 17., kedd, Zsófia napja van. Holnap Diána napja lesz!

Községünk jeles épületei

Anarcsi Hirmondó

anarcsi hirmondo 2013 12